Tedenske

Tedenske aktivnosti

 


 

KDAJ

KAJ

KJE

KDO

PONEDELJEK      
9.30-11.00 ure Aktivnosti v varovanem oddelku z del. terapevtko varovani oddele Vesna Bizjak, del.inštruktor
11.00-12.00 ure izposoja knjig iz Knjižnice Makse Samsa Il. Bistrica I. nadstropje Knjižničarka
11.00-12.00 ure Pilates večnamenski p. Petra Erjavec
13.30-14.30. ure Skupina za samopomoč dnevni center Katja P.Boštjančič, Majda
Torjan
15.00 -16.00 ure Skupina za samopomoč I. nadstropje Mimica Primc
Nadja Zidar, Ankica Udovič
15.00-16.00 ure Pilates večnamenski p. Petra Erjavec
TOREK      
13.30 – 14.30 ure Delavnica “Razgibajmo možgane” II. nadstropje Vesna Bizjak, Mirjana Muha
SREDA      
ob 8.30 uri Telovadba s fizioterapevtom dvorana Vlado Mitič
ob 10.00 uri Skupina “Kapniki” večnamenski p Vesna Bizjak
13. – 14. Ure Bralna ura s knjižničarko klub prizidka I. Vlasta Kirn, knjižničarka
ob 13.00 uri Kreativne delavnice II. nadstropje Alenka Dolgan
ČETRTEK      
9.30-11.00 ure Aktivnosti v varovanem oddelku z del. terapevtko varovani oddele Vesna Bizjak, del.inštruktor
13.30 – 14.30 ure Ustvarjalne delavnice delovna terapija Katja P.Boštjančič, Urška Abram, Mirjana Muha
PETEK      
10.00-11.00 ure Pevske vaje večnamenski p Vesna Bizjak, Ivan Šuštar
16.00 uri Sveta maša večnamenski prostor Župnija Ilirska Bistrica

PONEDELJEK


9.30-11.00 ure

Aktivnosti v varovanem oddelku z del. terapevtko

varovani oddelek

Vesna Bizjak, del.inštruktor


11.00-12.00 ure

izposoja knjig iz Knjižnice Makse Samsa Il. Bistrica

I. nadstropje

Knjižničarka


11.00-12.00 ure

Pilates

večnamenski p.

Petra Erjavec


13.30-14.30. ure

Skupina za samopomoč

dnevni center

Katja P.Boštjančič, Majda Torjan


15.00 -16.00 ure

Skupina za samopomoč

I. nadstropje

Nadja Zidar, Ankica Udovič


15.00-16.00 ure

Pilates

večnamenski p.

Petra Erjavec


TOREK


13.30 – 14.30 ure

Delavnica “Razgibajmo možgane”

II. nadstropje

Vesna Bizjak, Mirjana Muha


SREDA


ob 8.30 uri

Telovadba s fizioterapevtom

dvorana

Vlado Mitič


ob 10.00 uri

Skupina “Kapniki”

večnamenski p

Vesna Bizjak


13. – 14. Ure

Bralna ura s knjižničarko

klub prizidka I.

Vlasta Kirn, knjižničarka


ob 13.00 uri

Kreativne delavnice

II. nadstropje

Alenka Dolgan


ČETRTEK


9.30-11.00 ure

Aktivnosti v varovanem oddelku z del. terapevtko

varovani oddelek

Vesna Bizjak, del.inštruktor


13.30 – 14.30 ure

Ustvarjalne delavnice

delovna terapija

Katja P.Boštjančič, Urška Abram, Mirjana Muha


PETEK


10.00-11.00 ure

Pevske vaje

večnamenski p

Vesna Bizjak, Ivan Šuštar


ob 16.00 uri

Sveta maša

večnamenski prostor

Župnija Ilirska Bistrica


Z nadaljnjo uporabo spletne strani se strinjate z uporabo piškotkov. Več

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše kakovosti spletne storitve.

Zapri